dzisiaj: 20, wczoraj: 22
ogółem: 598 099
statystyki szczegółowe
|
W rozwinięciu newsa podsumowanie ostatnich dwóch turniejów halowych w których braliśmy udział.
Trener
WYNIKI
HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR DYREKTORA MOSiR w Łańcucie
lp. | mecz | wynik | ||
1 | JUNIOR Łańcut | - | ORŁY RZESZÓW | 1:1 |
2 | AP ZIOMKI Rzeszów | - | ORZEŁEK PRZEWORSK | 0:1 |
3 | SP 16 Przemyśl | - | STAL Stalowa Wola | 3:0 |
4 | JUNIOR Łańcut | - | SOKÓŁ Nisko | 0:1 |
5 | AP ZIOMKI Rzeszów | - | STAL Stalowa Wola | 1:3 |
6 | ORZEŁEK PRZEWORSK | - | ORŁY RZESZÓW | 5:0 |
7 | SOKÓŁ Nisko | - | SP 16 Przemyśl | 0:1 |
8 | JUNIOR Łańcut | - | STAL Stalowa Wola | 0:2 |
9 | AP ZIOMKI Rzeszów | - | ORŁY RZESZÓW | 3:2 |
10 | ORZEŁEK PRZEWORSK | - | SP 16 Przemyśl | 0:1 |
11 | STAL Stalowa Wola | - | SOKÓŁ Nisko | 0:0 |
12 | JUNIOR Łańcut | - | AP ZIOMKI Rzeszów | 4:1 |
13 | ORŁY RZESZÓW | - | SP 16 Przemyśl | 0:1 |
14 | ORZEŁEK PRZEWORSK | - | STAL Stalowa Wola | 1:2 |
15 | AP ZIOMKI Rzeszów | - | SOKÓŁ Nisko | 0:2 |
16 | JUNIOR Łańcut | - | SP 16 Przemyśl | 0:3 |
17 | ORŁY RZESZÓW | - | STAL Stalowa Wola | 0:2 |
18 | SOKÓŁ Nisko | - | ORZEŁEK PRZEWORSK | 2:1 |
19 | AP ZIOMKI Rzeszów | - | SP 16 Przemyśl | 1:5 |
20 | SOKÓŁ Nisko | - | ORŁY RZESZÓW | 2:0 |
21 | JUNIOR Łańcut | - | ORZEŁEK PRZEWORSK | 0:0 |
TABELA KOŃCOWA | |||
MIEJSCE: | NAZWA DRUŻYNY | ILOŚĆ PUNKTÓW | BRAMKI |
I | SP "SZESNASTKA" PRZEMYŚL | 18 | 14:1 |
II | "SOKÓŁ" NISKO | 13 | 7:2 |
III | "STAL" STALOWA WOLA | 13 | 9:5 |
IV | "ORZEŁEK" PRZEWORSK | 7 | 8:5 |
V | "JUNIOR" ŁAŃCUT | 5 | 5:8 |
VI | AP "ZIOMKI" RZESZÓW | 3 | 6:17 |
VII | "ORŁY" RZESZÓW | 1 | 3:14 |
WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:
NAJLEPSZY BRAMKARZ - DOMINIK ZALESZCZYK - SP "SZESNASTKA" PRZEMYŚL
NAJLEPSZY ZAWODNIK: NORBERT PACŁAWSKI - "ORZEŁEK" PRZEWORSK
NAJLEPSZY STRZELEC - ŁUKASZ STAROSTA - SP "SZESNASTKA" PRZEMYŚL / 4 bramki?
Wyniki oraz klasyfikacja końcowa turnieju w Krakowie:
Faza grupowa:
Ziomki - GKS Ksawerów 0:3
Ziomki - Wisła Kraków 0:2
Ziomki - Skra Częstochowa 1:1
Faza Finałowa - Finał D
Ziomki - MOSM Tychy 0:3
Ziomki - Garbarnia Kraków 2:0
Ziomki - FMK Frydek-Mistek 1:1
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Warszawa
2. UKS SMS Łódź
3. Raków Częstochowa
4. Śląsk Wrocław
5. AS Progres
6. Wisła Kraków
7. Glinik Gorlice
8. BKS Lublin
9. FA Polska
10. GKS Ksawerów
11. UKS Lider Swarzędz
12. Sandecja Nowy Sącz
13. FC Wrocław Academy
14. MKS Kluczbork
15. Skra Częstochowa
16. GKP Targówek
17. AP 21
18. DAP Dębica
19. MFK Frydek-Mistek Biali
20. Rozwój Katowice
21. MOSM Tychy
22. AP Ziomki Rzeszów
23. MFK Frydek-Mistek Niebiescy
24. Garbarnia Kraków
Lipa , czyż nie ?!
Wiem kim jesteś.
0 |
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |